Open Woo (1.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn
