Open Woo (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Summary
da: Resumé

en: Theme
da: Tema

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: General
da: Generelt

en: Your search yielded no results.
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Attachments
da: Bilag

en: Manual
da: Manuel

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Client
da: Klient

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Extension
da: Udvidelse

en: Organization
da: Organisation

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: External id
da: Ekstern ID

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Municipality
da: Kommune

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
