Open Woo (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Summary
hr: Sažetak

en: Theme
hr: Tema

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: General
hr: Općenito

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Attachments
hr: Privitci

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: - Select -
hr: - Odaberi -
