Open Woo (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
