Open Woo (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: General
mr: साधारण

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
