Open Woo (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Summary
nn: Samandrag

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
