Open Woo (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (42 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Summary
pt: Resumo

en: Theme
pt: Tema

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: General
pt: Geral

en: Your search yielded no results.
pt: A sua pesquisa não obteve resultados.

en: Attachments
pt: Anexos

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: Changed
pt: Alterado

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Ir para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Request
pt: Pedido

en: Add publication
pt: Adicionar publicação

en: Extension
pt: Extensão

en: Organization
pt: Organização

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Not set
pt: Não configurado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Pagination
pt: Paginação

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Current page
pt: Página atual

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Api key
pt: Chave da API

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página

en: Go to page @key
pt: Ir para a página @key
