Open Woo (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Summary
ru: Сводка

en: Theme
ru: Тема

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: General
ru: Общий

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Attachments
ru: Вложения

en: Manual
ru: Вручную

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Client
ru: Клиент

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Request
ru: Запрос

en: Extension
ru: Расширение

en: Organization
ru: Организация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Not set
ru: Не установлено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Serial number
ru: Серийный номер

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
