Open Woo (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Summary
sl: Povzetek

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: General
sl: Splošno

en: Attachments
sl: Priponke

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
