Open Woo (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Theme
uk: Тема

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: General
uk: Загальне

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Manual
uk: Вручну

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Metadata
uk: Метадані

en: Changed
uk: Змінено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Client
uk: Клієнт

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Request
uk: Запит

en: Extension
uk: Розширення

en: Organization
uk: Організація

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Not set
uk: Не встан.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Information request
uk: Запит інформації

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Receipt date
uk: Дата чека.

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
