Open Woo (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Theme
el: Θέμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: General
el: Γενικά

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Extension
el: Επέκταση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
