Open Woo (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
