Open Woo (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Search results
is: Leitiúrslit

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
