Open Woo (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
