Open Woo (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: General
kk: Басты

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
