Open Woo (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Summary
ast: Resume

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
