Open Woo (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Summary
ca: Resum

en: Theme
ca: Tema

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Extension
ca: Extensió

en: Organization
ca: Organització

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Not set
ca: Sense establir

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
