Open Woo (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (42 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Category
fr: Catégorie

en: Name
fr: Nom

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Summary
fr: Résumé

en: Theme
fr: Thème

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: General
fr: Général

en: Your search yielded no results.
fr: Votre recherche n'a retourné aucun résultat.

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Manual
fr: Manuel

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Changed
fr: Modifié

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Request
fr: Requête

en: Organization
fr: Organisation

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Not set
fr: Non défini

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: External id
fr: Identifiant (ID) externe

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Serial number
fr: Numéro de série

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Search Settings
fr: Paramètres de la recherche

en: Municipality
fr: Municipalité

en: Last page
fr: Dernière page

en: Publish Settings
fr: Paramètres de publication

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
