Open Woo (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Theme
jv: Tema

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: General
jv: Umum

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: - Select -
jv: - Pilih -
