OpenWoo (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
