Open Woo (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
