Open Woo (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
