Open Woo (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: General
be: Агульны

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: - Select -
be: - Выбраць -
