Open Woo (1.0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Summary
cs: Souhrn

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: General
cs: Obecné

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Extension
cs: Přípona

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
