Open Woo (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Theme
et: Teema

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: General
et: Üldine

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Attachments
et: Manused

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Client
et: Klient

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Request
et: Saada

en: Extension
et: Laiendus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Not set
et: Pole määratud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
