Open Woo (1.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Changed
gu: બદલ્યું
