Open Woo (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Theme
lv: Tēma

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: General
lv: Galvenie

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Manual
lv: Manuāli

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Client
lv: Klients

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
