Open Woo (1.0.0-beta5) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Summary
os: Иумиагæй
