OpenWoo (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: General
sk: Všeobecné

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Manual
sk: Manuálne

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Organization
sk: Firma

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
