Open Woo (1.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
