OpenWoo (1.0.0-beta5) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Summary
tr: Özet

en: Theme
tr: Tema

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: General
tr: Genel

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Attachments
tr: Ekler

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Request
tr: İstek

en: Extension
tr: Uzantı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
