OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
