OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Theme
hu: Smink

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: General
hu: Általános

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Manual
hu: Kézi

en: Search results
hu: Találatok

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Client
hu: Ügyfél

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Request
hu: Felkérés

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Organization
hu: Szervezet

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Serial number
hu: Sorozatszám

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Max upload size
hu: Maximális feltölthető méret

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: A feltöltött fájlok engedélyezett fájlméretének korlátozásához meg kell adni egy értéket „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt) formátumban. Üresen hagyva csak a PHP-ban beállított (ha van) legnagyobb beküldési és fájlfeltöltési méret korlátozza. Ennek értéke jelenleg <strong>%limit</strong>.
