OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Summary
is: Samantekt

en: URL
is: vefslóð

en: Theme
is: Þema

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: General
is: Almennt

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Organization
is: Stofnun

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
