OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Summary
ku: کورتە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: General
ku: گشتی

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
