OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Summary
lt: Įžanga

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: General
lt: Bendras

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Extension
lt: Plėtinys

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
