OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Theme
nl: Thema

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: General
nl: Algemeen

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Client
nl: Afnemer

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Request
nl: Verzoek

en: Add publication
nl: Publicatie toevoegen

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Extension
nl: Extensie

en: Organization
nl: Organisatie

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: External id
nl: Externe ID

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen

en: Api key
nl: Api-sleutel

en: Municipality
nl: Gemeenschap

en: Information request
nl: Informatieverzoek

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Max upload size
nl: Maximale uploadgrootte

en: Publish Settings
nl: Publicatie-instellingen

en: Receipt date
nl: Ontvangstdatum

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Search ...
nl: Zoeken...

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Api url
nl: Api-URL

en: Extended logging
nl: Uitgebreide logging

en: Publication title
nl: Publicatietitel

en: Publication data
nl: Publicatie-gegevens

en: The time when the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit gemaakt is.

en: The time when the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst bewerkt is.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: OpenWoo module
nl: OpenWoo-module

en: OpenWoo settings
nl: OpenWoo-instellingen

en: OpenWoo Settings
nl: OpenWoo-instellingen

en: Administer OpenWoo configuration
nl: Instellingen van OpenWoo beheren

en: Configure the OpenWoo settings.
nl: De instellingen van OpenWoo beheren.

en: OpenWoo Publish module
nl: OpenWoo Publish-module

en: OpenWoo publish settings
nl: OpenWoo publish-instellingen

en: OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties

en: View OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties bekijken

en: Add OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties toevoegen

en: Edit OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties bewerken

en: Delete OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties verwijderen

en: Administer OpenWoo publications
nl: OpenWoo-publicaties beheren

en: Allow the user to manage OpenWoo publications.
nl: Gebruiker toestaan de OpenWoo-publicaties te beheren.

en: OpenWoo Publish Settings
nl: Instellingen voor OpenWoo Publish

en: The OpenWoo.app client config
nl: Instellingen voor de OpenWoo.app client

en: Queued OpenWooPublication #@id to be pushed to the webserver.
nl: OpenWoo-publicatie #@id is klaargezet om naar de server gepubliceerd te worden.

en: No publish plugin selected.
nl: Geen publicatie-plugin geselecteerd.

en: The title of the publication.
nl: Titel van de publicatie.

en: The serialized data for the publication.
nl: De geserialiseerde data van de publicatie.

en: Add attachments to the publication.
nl: Bijlagen toevoegen aan de publicatie.

en: The external id.
nl: Het externe ID.

en: OpenWoo publication
nl: OpenWoo-publicatie

en: %category title is required.
nl: %category is verplicht.

en: Saved OpenWoo publication %label.
nl: OpenWoo-publicatie %label is opgeslagen.

en: Could not save OpenWoo publication %label.
nl: OpenWoo-publicatie %label kon niet opgeslagen worden.

en: Choose the provider where we publish content to.
nl: Kies de provider waar de inhoud gepubliceerd wordt.

en: Could not connect to OpenWoo client: @message
nl: Kon geen verbinding maken met de OpenWoo-client: @message

en: Correctly formats the serialized data for the OpenWoo publication.
nl: Geeft de geserialiseerde data van de publicatie op een leesbare manier weer.

en: OpenWoo data object
nl: OpenWoo-dataobject

en: Choose a connection plugin for searching content.
nl: Kies een plugin voor het zoeken in publicaties.

en: The API key is required. <br> The API key must be saved in settings.php: <br> $config[&apos;openwoo_publish.openwoo_app&apos;][&apos;api_key&apos;] = &apos;API_KEY&apos;;
nl: De API-sleutel is vereist. <br> De API-sleutel moet ingesteld worden in settings.php: <br> $config[&apos;openwoo_publish.openwoo_app&apos;][&apos;api_key&apos;] = &apos;API_KEY&apos;;

en: Publish OpenWoo publications to OpenWoo.app
nl: Publicaties publiceren op OpenWoo.app

en: @message @active_plugin. Response: @response
nl: @message @active_plugin. Antwoord: @response

en: OpenWoo Publish job
nl: OpenWoo Publish-taak

en: OpenWoo Search module
nl: OpenWoo Search-module

en: OpenWoo search settings
nl: OpenWoo Search-instellingen

en: Something went wrong while fetching the dossier. Please try another dossier.
nl: Er ging iets fout bij het ophalen van de publicatie. Probeer een andere publicatie.

en: Publication not found
nl: Publicatie niet gevonden

en: - All categories -
nl: - Alle categorieën -

en: - All years -
nl: - Alle jaren -

en: The amount of results that will be displayed in the search block.
nl: Het aantal resultaten dat weergegeven wordt in het zoeken-blok.

en: OpenWoo Search block
nl: OpenWoo Search-blok

en: Result @results of @result_total results
nl: @results van @result_total resultaten

en: Result @results of @result_total results for search term: @search_term
nl: @results van @result_total resultaten voor zoekterm: @search_term

en: Choose the URL you want to connect to. If unsure, consult OpenWoo.app.
nl: Kies de URL waarmee verbonden wordt. Neem bij twijfel contact op met OpenWoo.app.

en: The API key is not required, but the API responses are faster when authenticated. <br> The API key must be saved in settings.php: <br> $config[&apos;openwoo_search.openwoo_app&apos;][&apos;api_key&apos;] = &apos;API_KEY&apos;;
nl: De API-sleutel is niet verplicht, maar de reactietijd is kleiner als hij aanwezig is. <br> De API-sleutel moet opgeslagen worden in settings.php: <br> $config[&apos;openwoo_search.openwoo_app&apos;][&apos;api_key&apos;] = &apos;API_KEY&apos;;

en: Search OpenWoo publications in OpenWoo.app
nl: Zoeken in OpenWoo publicaties in OpenWoo.app

en: Decree
nl: Besluit

en: Inventory list
nl: Inventorisatielijst

en: The date this publication will be published.
                If in the future, the publication will be unpublished until this date.
nl: De datum waarop de publicatie gepubliceerd wordt. Als dit in de toekomst ligt, wordt de publicatie tot dan niet gepubliceerd.

en: Choose the suitable category from the pull-down.
nl: Kies een gepaste categorie uit de selectie-lijst.

en: A short summary of the publication.
nl: Een korte samenvatting van de publicatie.

en: A brief description of the publication.
nl: Een korte beschrijving van de publicatie.

en: Main theme
nl: Hoofdthema

en: What is the main theme of the request?
nl: Wat is het hoofdthema van het verzoek?

en: Sub theme
nl: Subthema

en: Optionally add a sub theme.
nl: Een optioneel subthema.

en: Additional theme
nl: Aanvullend thema

en: Optionally add an additional theme.
nl: Een optioneel aanvullend thema.

en: The number the request is recorded at in the local system.
nl: De identificatie van het verzoek in het lokale systeem.

en: Decision date
nl: Besluitdatum

en: Date for the decision.
nl: Datum van het besluit.

en: Current status of this request.
nl: De huidige status van dit verzoek.

en: Recipient for this request
nl: Ontvanger van het verzoek

en: At which organization or department the request was filed.
nl: Bij welke organisatie of afdeling het verzoek ingediend is.

en: The date the request was received.
nl: Datum waarop het verzoek ontvangen is.

en: Term exceeded
nl: Termijn verstreken

en: Is the response term exceeded?
nl: Is de antwoordtermijn verstreken?

en: The title of this @request_type.
nl: De titel van dit @request_type.

en: The URL where this @request_type can be downloaded.
nl: De URL waarop dit @request_type gedownload kan worden.

en: The current status of this @request_type.
nl: De huidige status van dit @request_type.

en: The type of this @request_type.
nl: Het type van dit @request_type.

en: The category of this @request_type.
nl: De categorie voor dit @request_type.

en: The file extension of the document for this @request_type.
nl: De bestandsextensie van het document van dit @request_type.

en: -- Choose an option --
nl: -- Maak een keuze --

en: Use the field below to select an organization.
        Begin typing the name of your organization, f.e. "Breda", and if you see the right
        suggestion appear, select it.
nl: Gebruik het onderstaande veld om een organisatie te kiezen. Begin de naam van de organisatie te typen, b.v. 'Breda'. Selecteer dan de juiste suggestie.

en: Use the fields below to enter the data for
         an organization manually. Note that if an organization is selected in the search field
         this will overrule the settings in de fields below.
nl: Gebruik de velden hieronder om de gegevens voor de organisatie handmatig in te vullen. Let op: als in het zoeken-veld een organisatie geselecteerd wordt, zullen deze gegevens overschreven worden.

en: Currently selected @name. Use the prefill only
          if you want to change this. The prefill will overwrite the fields below.
nl: Geselecteerde organisatie: @name. Gebruik de zoekfunctie alleen als dit gewijzigd moet worden. De zoekfunctie zal onderstaande velden overschrijven.

en: These are the current settings. You can change
          them, or use the "Search organization" option above to select another organization.
nl: Dit zijn de huidige instellingen. Ze kunnen gewijzigd worden, of gebruik 'Organisatie zoeken' hierboven om een andere organisatie te kiezen.

en: Search organization
nl: Organisatie zoeken

en: Find organization
nl: Zoek een organisatie

en: Name of the organization.
nl: Naam van de organisatie.

en: Oin of the organization e.g. 00000001001902921000. For the full list see: https://oinregister.logius.nl/oin-register
nl: Oin van de organisatie b.v. 00000001001902921000. Bekijk de volledige lijst op: https://oinregister.logius.nl/oin-register

en: Tooi of the organization f.e. GM_0848.
nl: Tooi van de organisatie b.v. GM_0848.

en: You must use either the prefill or enter all fields manually below.
nl: Gebruik de zoeken-optie of vul de velden hieronder in.

en: The prefilled data is not valid. Please try again, or enter the data manually below.
nl: De ingevulde gegevens zijn niet geldig. Probeer het opnieuw, of vul de gegevens hieronder handmatig in.

en: OpenWoo attachment
nl: OpenWoo bijlage
