OpenWoo (1.0.0-beta6) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Summary
ru: Сводка

en: Theme
ru: Тема

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: General
ru: Общий

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Attachments
ru: Вложения

en: Manual
ru: Вручную

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Client
ru: Клиент

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Request
ru: Запрос

en: Maximum upload size
ru: Максимальный размер закачки

en: Extension
ru: Расширение

en: Organization
ru: Организация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Not set
ru: Не установлено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Serial number
ru: Серийный номер

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key

en: Auto upload
ru: Авто-загрузка

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ru: Введите значение типа "512" (байт), "80 KB" (килобайт) или "50 MB" (мегабайт), чтобы ограничить допустимый размер файла. Если оставить пустым, размер файла будет ограничен настройками PHP (текущий лимит <strong>%limit</strong>).
