OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Summary
fa: خلاصه

en: URL
fa: نشانی

en: Theme
fa: پوسته

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: General
fa: عمومی

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Manual
fa: دستی

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Client
fa: مشتری

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Extension
fa: پسوند

en: Organization
fa: سازمان

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Current page
fa: صفحه جاری
