OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Theme
pl: Skórka

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: General
pl: Ogólne

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Manual
pl: Ręczne

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Next page
pl: Następna strona

en: Client
pl: Klient

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Request
pl: Żądanie

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Organization
pl: Organizacja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Max upload size
pl: Maksymalna wielkość przesyłanego pliku

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
