OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Page
br: Pajenn
