OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Summary
de: Zämefassig
