OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
