OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
