OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Theme
ps: ویینه

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
