OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
