OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Theme
sv: Tema

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: General
sv: Allmän

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Manual
sv: Manuell

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Client
sv: Klient

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: Extension
sv: Filändelse

en: Organization
sv: Organisation

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Serial number
sv: Serienummer

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Municipality
sv: Kommun

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
