OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
