OpenWoo (1.0.0-beta8) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Summary
ur: خلاصہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
