OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Summary
ar: الملخص

en: URL
ar: العنوان URL

en: Theme
ar: حلة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: General
ar: عام

en: Your search yielded no results.
ar: لا يوجد نتائج لبحثك.

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: Extension
ar: امتداد

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
